8060 Mór, Arany János u. 4.
+36 22 562 472

Állásajánlat

lláshirdetés_felszolgalo 2018

Szállodánkba gyakornokokat felveszünk felszolgáló, szakács és szállodai gyakornok munkakörbe.

recis állás

szobaasszony_allashirdetes_fogado

A Móron 25 éve működő tradicionális

Öreg Prés Étterem

gyakorlott, önállóan dolgozni tudó

SZAKÁCSOT keres

Feladatok:

a kijelölt ételek anyaghányad és technológiai előírások szerinti elkészítése a konyhafőnök iránymutatásai alapján

az elkészített ételek érzékszervi ellenőrzése, adagolása, tálalása

a gépek, gépi berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása

a munkaterületek, hűtőterek és a munkaeszközök tisztán tartása

Előnyt jelent:

szakirányú végzettség

legalább 3 év munkatapasztalat

igényesség a munkára

kiváló kommunikációs készség

pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

dinamikus csapat

hosszú távú munkalehetőség

versenyképes fizetés

cafeteria

útiköltség térítés vagy szükség esetén szolgálati lakás

Fényképes önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: hr@oregpres.hu

További információ: Kerekes Krisztina – Tel: +36 30 9972 405